Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

16 травня 2019 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання району.
Заслухано звіт т.в.о. директора ДП «Чернігівторф» Ю.Бондаренка про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.
На виконання доручення Чернігівської державної податкової інспекції Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області керівники ПП «Траст-Довіра», ТОВ «Укрінструмент» та ПрАТ «Чернігівське АТП 17462» були запрошені на засідання районної комісії для інформування щодо причин низького рівня середньої заробітної плати, але директор ПП «Траст-Довіра» Т.Купрієнко на засідання комісії не з’явилася.
Секретар районної комісії Г.Полова проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ТОВ «Л-Дизайн»  та ПП «ГІМАК».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                                                   Є.ФЕДОРИНІЧ

Comments are closed.