Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

15 серпня 2019 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання району.
Заслухано звіт т.в.о. директора ДП «Чернігівторф» Ю.Бондаренка про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.
На виконання доручення Чернігівської державної податкової інспекції Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області керівники ТОВ «Лідер-Фрост», ТОВ «ВКФ «Ібіс», ТОВ «Чернігівський м’ясний двір», ТОВ «Комфорт-лайн плюс», ТОВ «Чернігівська маслосирбаза» звітували на засіданні районної комісії про причини низького рівня середньої заробітної плати та вжиття відповідних  заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Секретар районної комісії Г.Полова проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ТОВ «Боско».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.