Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

26 вересня 2019 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності, в окремих галузях господарської діяльності.

Заслухано звіт начальника юридично-кадрового відділу ПрАТ «КСК «Чексіл» С.Догадіної про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіти директора ТОВ «Паливна компанія Біоресурс» І.Яценюка, директора ТОВ «Фірма «Чернігівторгсервіс» П.Рубаненка, заступника голови правління з технічних та комерційних питань АТ «Хімтектильмаш» Ю.Шумного, головного інженера ДП «ХТМ-Сервіс» АТ «Хімтектильмаш» Ю.Шумного щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Секретар комісії Г.Полова надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ТОВ «ТЕХНІЧНА БАЗА».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.