Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

         У районній у місті раді 14 листопада 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

У роботі засідання взяли участь депутат Новозаводської районної у місті  Чернігові ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення І.Кислиця та перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області О.Рем.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України  окремими підприємствами, організаціями та установами району.

Заслухано звіт т.в.о. директора ДП «Чернігівторф» Ю.Бондаренка про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Директор ПрАТ «КСК «Чексіл» В.Комок та директор ТОВ «Роллінг Геймз» Т.Мацкевич на засідання районної комісії не з’явилися.

Секретар комісії Г.Полова надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб» Чернігівської обласної організації товариства сприяння обороні України, ПП «ВКФ «ОПТІМА», ТОВ «Риночник».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.