Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

У районній у місті раді 12 грудня 2019 року відбулося останнє, в цьому році, засідання комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

Був затверджений план роботи комісії на 2020 рік.

Заслухано звіт заступника головного бухгалтера ПрАТ «КСК «Чексіл» Н.Федорової щодо стану та строків виплати заборгованості із заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіт бухгалтера ТОВ «Біотоппром» О.Шило щодо причини виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП «Чернігівторф».

Секретар комісії Г.Полова проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПП «Мудрангелики», ТОВ «Рембуд Ком».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.