Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

У районній у місті раді 10 листопада 2016 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України окремими підприємствами, організаціями та установами району.
Також, заслухано звіт заступника директора ДП “Чернігівторф” Маковейської Т.І. щодо стану та заходів з погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Крім того, заслухано звіти директора ТОВ “Світ В” Позняк М. П.,  директора ПВТП “УСПІХ” Ярешка В. М., головного бухгалтера ТОВ “Фабрика “Аврора” Каминої І.М., директора ПП “Чернігівська автомобільна компанія Плюс” Ковальова О. О. щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам нижче прожиткового мінімуму для працездатної особи та  вжиття відповідних  заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ПАТОблтеплокомуненерго”, ТОВ “Ватес”, ПАТ “Чернігів Вторчермет”,  ПП “Завод “Сільгоспмаш”.
Управління Держпраці у Чернігівській області надало інформацію про результати перевірки, проведеної у ТОВ “Чернігівська фабрика лозових виробів”.
Секретар районної комісії проінформувала про виконання рішень районної комісії згідно зі  встановленими строками.

                  

Начальник   відділу   праці    управління
праці  та  соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                     Є.Є.Федориніч

Коментарі заборонені.