Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

14 лютого 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалися питання про стан заборгованості з виплат підприємствами, організаціями та установами району до Пенсійного фонду України за 2018 рік та про виконання районного у місті бюджету 2018 року.
Заслухано звіти в.о. директора ДП «Чернігівторф» Рокоче І.В. та в.о. директора ПрАТ «КСК «Чексіл» Мірко Ванджі про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Також, заслухано звіти директора ДП ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» Сезончика С.В. та головного бухгалтера ТОВ «Чернігівська чайна компанія» Проскурнічу О.О. щодо причин низького рівня заробітної плати на суб’єктах господарювання та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Директор ТОВ «Роллінг Геймз» Мацкевич Т.М. та  директор ТОВ «Рітейл консультант» Симоненко М.І. на засідання районної комісії не з’явилися у зв’язку з відрядженням.
Секретар районної комісії Полова Г.В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ПАТ «Чернігівбуд».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.