Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

08 грудня  2016 року відбулося останнє, в цьому році, засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
Був затверджений  план роботи комісії на 2017 рік.
На засіданні районної комісії заслухано звіт директора ТОВ “Фабрика “Художні промисли” Осипенко В. Г. щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо  ПАТ “Облтеплокомуненерго”, ДП “Чернігівська механізована колона ПАТ “Київсільелектро”, ЧФ ПП “Компанія “ІнексУкрПаркет”, ПП “Завод “Сільгоспмаш”. Виконання рішень знаходиться на контролі районної комісії.
Секретар районної комісії проінформувала про виконання рішень районної комісії згідно зі  встановленими строками.

 

Начальник   відділу   праці    управління
праці  та  соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                    Є.Є.Федориніч

Коментарі заборонені.