Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

14 березня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалися питання про стан виконання ДВС рішень судів щодо примусового стягнення заборгованості із заробітної плати та вимог про сплату боргу до Пенсійного фонду України за 2018 рік.
Заслухано звіт директора ТОВ «Роллінг Геймз» Мацкевича Т. М. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
Також, заслухано звіти директора ТОВ «Тріумф» Скалацького Г.М., директора ТОВ «Фенстер» Скорописа В.М., головного бухгалтера ТОВ «Смачна паляниця» Санець Т.В., головного бухгалтера ПП «Сіверпродукт» Шутченко І.Ю., юрисконсульта ТОВ «Ашер» Тагєєвої Н.М. щодо причин низького рівня заробітної плати на суб’єктах господарювання та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.
Директор ПП «Ашер-Торг-В» Маруфенко С.М. на засідання районної комісії не з’явився у зв’язку з хворобою.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП «Чернігівторф» та ПрАТ «КСК «Чексіл».
Секретар районної комісії Полова Г.В. проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ТОВ «Лідер-Фрост», ДП «Соціально-побутове управління» ПАТ «Чернігівоблбуд».
Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.