Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

12 січня 2017 року відбулося перше, в новому році, засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях та установах району за підсумками 2016 року.
Заслухано звіти  директора ПП “Траст-Довіра” Купрієнко Т. О. та головного бухгалтера ТОВ “КАРАТ-2000” Улогової О.Ю. щодо причин низького рівня заробітної плати на підприємствах та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо  ПАТ “Облтеплокомуненерго”, ДП “Чернігівська механізована колона” ПАТ “Київсільелектро”, ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник”, ДП “Чернігівторф”, ПАТ “Хімтекстильмаш”, ЧФ ПП “Компанія “ІнексУкрПаркет”, ПАТ “Чернігівбуд”, ПАТ “Чернігів Вторчермет”.
На засіданні районної комісії були  розроблені  заходи щодо забезпечення реалізації рішень уряду спрямованих  на  легалізацію зайнятості та заробітної плати, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині мінімальної заробітної  плати, недопущення вирівнювання зарплат некваліфікованих і висококваліфікованих працівників на суб’єктах господарювання району, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.
Секретар районної комісії проінформувала про виконання рішень районної комісії згідно зі  встановленими строками.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                            Є.Є. Федориніч

 

Коментарі заборонені.