Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

         11 квітня 2019 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати та заходи щодо її ліквідації на економічно активних підприємствах району за результатами І кварталу 2019  року.

Заслухано звіт т.в.о. директора  ДП «Чернігівторф» Ю.Бондаренка та директора ПрАТ «КСК «Чексіл» В.Комка про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

На виконання доручення Чернігівської  державної податкової інспекції Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області керівники ТОВ «Селвис», ТОВ «Коопринок», ПП «Шибумі», ТОВ «Метал-Ком», ТОВ «Луксор Україна» були запрошені на засідання районної комісії для інформування щодо причин низького рівня середньої заробітної плати, але на засідання комісії вони не з’явилися.

Секретар районної комісії Г.Полова проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ТОВ «Тріумф», ТОВ «Фенстер», ТОВ «Смачна паляниця», ПП «Сіверпродукт», ТОВ «Ашер», ТОВ «НОВА ПРАЙМС».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.