Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

09 березня 2017 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання ДВС рішень судів щодо примусового стягнення заборгованості із заробітної плати та вимог про сплату боргу до Пенсійного фонду України за 2016 рік.
Заслухано звіт директора ПрАТ “Комплекс “Любецький” Касьяненка В. В. про стан та заходи з погашення заборгованості до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та звіт головного бухгалтера ТОВ “Метелиця Груп” Негодяєвої Н. М. щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради, Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України, управління доходів і зборів з фізичних осіб Чернігівської об’єднаної Державної податкової інспекції головного управління ДФС у Чернігівській області надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо  ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник”, ЧФ ПП “Компанія “ІнексУкрПаркет”, ТОВ “Ватес”, ТОВ “Світ В”, ПВТП “Успіх”, ПП “ЧАК ПЛЮС”, ТОВ “Фабрика “Аврора”.
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                         Є.Є. Федориніч

Коментарі заборонені.