Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

13 квітня 2017 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.
На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати та заходи щодо її ліквідації на економічно-активних підприємствах району за результатами І кварталу 2017 року.
Заслухано звіти голови правління ПАТ “Хімтекстильмаш” Радченка О.О. та помічника арбітражного керуючого ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” Кравчук Н.Є. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
Також, заслухано звіти директора ТОВ “Тепло-Буд” Шкури В.В., директора ТОВ “Фабрика Здорово” Дасюка В.А., директора ТОВ “Деолик” Добрянського Д.В. щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати відповідно до вимог п. 2.1. діючої Генеральної угоди на 2016-2017 роки.
Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надало інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ПАТ “Чернігів Вторчормет”.
Секретар комісії надала інформацію про виконання рішень районної комісії згідно зі встановленими строками.
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення, виконання яких знаходяться на контролі районної комісії.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                                    Є.Є. Федориніч

Коментарі заборонені.