Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів та робочої групи районної комісії

         09 жовтня 2019 року відбулося виїзне засідання робочої групи районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів з порядком денним: причини невиконання графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати та строки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду на ДП «Чернігівторф». Заслухано звіт т.в.о. директора ДП «Чернігівторф» Ю.Бондаренка про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України. Т.в.о. директора Ю.Бондаренко запевнив, що заборгованість із виплати заробітної плати буде ліквідована до кінця поточного року. Для погашення заборгованості до Пенсійного фонду України за минулі періоди підприємство коштів не має.

10 жовтня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із заробітної плати за дев’ять місяців 2019 року.

Секретар комісії Г.Полова надала інформацію про результати виїзного засідання робочої групи районної комісії на ДП «Чернігівторф» та про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПП «Тюніс» та ТОВ «Закопадь».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.