Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

11серпня 2016 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання.

Також, заслухано звіт помічника арбітражного керуючого  ПАТ “Будівельна компанія “Домобудівник” Кравчук Н.Є. щодо стану та заходів з погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Крім того, заслухано звіти директора ПАТ “Чернігів Вторчермет” Козлова А. О. та уповноваженого представника ПАТ “Чернігівська СПМК-604” Чайки О.А. щодо стану та заходів з погашення заборгованості зі сплати платежів до Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Районною комісією прийнято відповідні рішення.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП “Вузлова лікарня  станції Чернігів ПЗЗ” та  ДП “Чернігівторф”. Виконання рішень знаходиться на контролі районної комісії.

Секретар районної комісії проінформувала про виконання рішень районної комісії згідно зі  встановленими строками.

Коментарі заборонені.