Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

20 вересня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності, в окремих галузях господарської діяльності.

Заслухано звіт заступника директора ДП «Черніговторф» Маковейської Т.І. про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіт бухгалтера ТОВ «Фабрика Здорово» Кондиріної О.С. щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради, Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України надали інформацію про виконання попередніх рішень комісії щодо ДП «Чернігівторф» та ПрАТ «КСК «Чексіл».

Секретар комісії Полова Г.В. надала інформацію про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет», ПАТ «Чернігівбуд», ТОВ «П’єзосенсор» , ПП «АЛПЕТРІ», ТОВ «СТІЛКРОС».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

 

Начальник   відділу   праці   управління
праці та соціального захисту населення
районної у місті ради                                                         Є.Є. Федориніч

Comments are closed.