Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

13 серпня 2020 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан виконання строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами господарювання району.

Заслухано звіт заступника директора  з виробництва ДП «Чернігівторф» Т.Маковейської про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

На виконання доручення Чернігівської державної податкової інспекції Чернігівського управління Головного управління ДФС у Чернігівській області керівники ТОВ «Швейна фабрика «Галант», ТОВ «ВКФ «Ібіс», ТОВ ГРК «Седам», ТОВ «Лідер-Фрост»  звітували на засіданні районної комісії про причини низького рівня середньої заробітної плати та щодо вжиття відповідних  заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.