Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

24 вересня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності, в окремих галузях господарської діяльності.

Заслухано звіти заступника директора з виробництва ДП «Чернігівторф» Т.Маковейської та заступника головного бухгалтера ПрАТ «КСК «Чексіл» Н.Федорової про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіт бухгалтера ТОВ «ТОПАЗ» С.Ісаєвої щодо причин низького рівня заробітної плати у товаристві та щодо вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.