Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

13 лютого 2020 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні районної комісії розглядалося питання: про стан заборгованості з виплат підприємствами, організаціями та установами району до Пенсійного фонду України за 2019 рік та про виконання районного у місті бюджету 2019 року.

Заслухано звіти в.о. директора  ДП «Чернігівторф» П.Слуценка та начальника юридично-кадрового відділу ПрАТ «КСК «Чексіл» С.Догадіної про стан та заходи з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Також, заслухано звіт заступника директора ТОВ «Євротракс» І.Ткаченка щодо причин низького рівня заробітної плати на підприємствах та вжиття відповідних заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Секретар районної комісії Г.Полова проінформувала членів районної комісії про виконання рішень районної комісії щодо ЧФ ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» та ТОВ «Біотоппром».

Районна комісія з розглянутих питань прийняла відповідні рішення, виконання яких знаходиться на контролі.

Comments are closed.