ЖОВТЕНЬ

17.10.2017 Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології районної у місті ради з підготовки питання, винесеного на розгляд виконавчого комітету 23 жовтня 2017 року «Про діяльність органів самоорганізації населення Новозаводського району м. Чернігова з організації благоустрою сектору приватної забудови району»
Відповідальні: Башинський Д.А.
14:00
18.10.2017 Засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету районної у місті ради з підготовки питання, винесеного на розгляд виконавчого комітету 23 жовтня 2017 року «Про розгляд Звіту про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2017 року»
Відповідальні: Данильченко Н.Л.
14:00
19.10.2017 Засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питання: «Про захист житлових та майнових прав дітей»
Відповідальні: Назаренко Ю.А.
14:00
24.10.2017 Спільне засідання постійних комісій – з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Новозаводської районної у м. Чернігові ради з питання «Про взаємодію органів поліції, підприємств житлово-комунального господарства, громадських формувань з охорони громадського порядку, органів самоорганізації населення та депутатів районної у місті ради з питань забезпечення правопорядку, збереження житлового фонду та дотримання “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова”»
Відповідальні: Василець Т.М.
14:00

Comments are closed.