Жителі с. Зарічне вирішують проблемні питання на виїзних прийомах

Голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради Олександр Атрощенко 13 липня 2016 року провів у с. Зарічне особистий прийом громадян за місцем проживання.

 

Цього разу на виїзному прийомі мешканців району були присутні заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючий справами виконкому Личак Світлана Олексіївна, завідувач відділу соціально-економічного розвитку та благоустрою Василець Тетяна Миколаївна та депутат районної у місті ради, голова постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності Соколов Юрій Юрійович.

 

 

 

 

 

 

 

Спектр порушених питань мешканцями с. Зарічне був досить широкий. Місцевих жителів переважно турбує не належним чином  налагоджене транспортне сполучення з містом, стан доріг, відсутність аптеки, дитячого садочку та спортивного майданчика.

Також порушувались питання щодо освітлення вулиць, включення території селища в маршрут патрулювання поліції, знесення аварійних дерев на центральній вулиці. Окремо обговорювались питання встановлення знаку, який буде обмежувати швидкість руху автотранспорту, облаштування пішохідного переходу біля зупинок.

Атрощенко О.А. уважно вислухав кожного заявника,  подякував за активність і всебічний громадський контроль за всіма проблемними ситуаціями, які виникають у селищі та запевнив, що жодне з порушених перед ним клопотань не залишиться без уваги, з усіх питань, що їх хвилюють, органами місцевого самоврядування буде розпочато роботу.

За результатами спілкування з громадою с. Зарічне Олександр Атрощенко дав доручення керівникам відповідних служб району оперативно проаналізувати порушені на прийомі проблеми та надати пропозиції і можливі шляхи їх вирішення.

 

 

 

 

 

 

 

Всі звернення знаходяться на контролі районної у місті ради.

 

Інформація загального відділу
районної у місті ради

Коментарі заборонені.