Зустріч керівників Новозаводської районної у м. Чернігові ради та її виконавчих органів з колективом Чернігівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

З метою проведення прямого діалогу між владою та громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань, керівництвом районної ради систематично проводяться зустрічі з трудовими колективами району згідно із затвердженими графіками.
29 серпня 2018 року відбулась зустріч заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому Світлани Олексіївни Личак з колективом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району. Також були присутні: головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради; головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій; інспектор організаційного відділу та представник КП «Новозаводське» міської ради.
На зустрічі порушувались різноманітні питання, що стосувались соціального захисту населення (виплата всіх видів допомог, порядок призначення та подовження субсидії, порядок перерахунку пенсії), порядку складання актів та видачі довідок щодо проживання громадян у Новозаводському районі (приватний сектор) та житлові питання.
Зустріч пройшла в атмосфері доброзичливості, взаємної зацікавленості і толерантності, надано відповіді на всі запитання, що виникали упродовж зустрічі.

Загальний відділ
районної у місті ради

Comments are closed.