Зустріч керівників Новозаводської районної у м.Чернігові ради та її виконавчих органів з колективом комунального лікувально-профілактичного закладу Чернігівська обласна дитяча лікарня

 08 листопада 2018 року відбулася зустріч заступника голови районної  у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради-керуючого справами виконкому Світлани Олексіївни Личак з трудовим колективом КЛПЗ “Чернігівська обласна дитяча лікарня”. Також були присутні: головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог управління  праці  та  соціального захисту  населення  районної у місті ради Світлана Миколаївна Виноградова та начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій Наталія Григорівна Коломієць.

Присутніми  порушувались різноманітні питання, що стосувались переважно соціального захисту населення (порядку призначення та подовження субсидій, питання пенсійного забезпечення (залежність розміру пенсії від страхового стажу і зарплати, підвищення пенсійного віку).

          

Надано відповіді на всі запитання, що виникали упродовж зустрічі і після неї, під час особистого спілкування.

Слід відзначити атмосферу надзвичайної доброзичливості, взаємної зацікавленості і толерантності, що панувала з першої і до останньої хвилини годинної  зустрічі.

Comments are closed.