Зустріч керівників Новозаводської районної у м. Чернігові ради та її виконавчих органіву трудовому колективі Чернігівського міського центру соціальних службдля сім’ї, дітей та молоді

Продовжується проведення зустрічей керівників Новозаводської районної у м.Чернігові ради з трудовими колективами району.

31липня, згідно графіка, відбулась зустріч  голови районної у місті ради Тетяни Кузнецової-Молодчої з колективом Чернігівського міського центру соціальних службдля сім’ї, дітей та молоді. Слід відзначити атмосферу доброзичливості та взаємної зацікавленості, що панувала упродовж годинного спілкування.

Присутніми порушувались різноманітні питання, що стосувались як соціального захисту населення (порядку призначення та подовження субсидій, розміру та виплати допомоги  по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомоги одинокій матері), так і питання житлового законодавства (індивідуального будівництва, виводу з житлового фонду квартир та ін.). Головою районної у місті ради та керівниками виконавчих органів  ради надано відповіді на всі запитання, що виникали упродовж  зустрічі  і після неї, під час особистого спілкування.

 

Загальний відділ
районної у місті ради

Comments are closed.