Зустріч з головою постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності Новозаводської районної у м. Чернігові ради – Соколовим Юрієм Юрієвичем

08 лютого 2017 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова відбулась зустріч з головою постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності Новозаводської районної у м. Чернігові ради – Соколовим Юрієм Юрієвичем.
На щотижневій нараді соціальними робітниками перед депутатом було піднято питання щодо можливості забезпечення їх безкоштовним проїздом у маршрутному транспорті. Працівники територіального центру обслуговують одиноких непрацездатних громадян і вимушені за своїми службовими обов’язками користуватися послугами перевізників, що потребує додаткових матеріальних витрат на проїзд.
По піднятому питанню Соколов Ю. Ю. наголосив на тому, що він як депутат підніме цю важливу тему перед органами міської влади. Це стосується не тільки працівників територіального центру, а й інших установ, які займаються соціальним обслуговуванням мешканців територіальної громади міста, які потребують соціального захисту.

Коментарі заборонені.